افزونه سئو محلی Yoast Local Seo نسخه 7.9

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

سئو محلی یکی از موارد جدید سئو در الگوریتم های جدید میباشد همانطور که از اسم آن نیز معلوم است با مکان و زمان و شغل سر کار دارد در واقع شما با سئوی محلی محل کار ساعت کار زمان و.. رو به گوگل می فهمانید و در نتایج گوگل دیده میشوید.توسط این افزونه سئو محلی Yoast Local Seo شما در جستجو های گوگل بیشتر دیده خواهید وشد و در بین گوگل نیز محبوب تر خواهید شد.

افزونه سئو محلی Yoast Local Seo

[hot_posts]

باکس جستجوی محلی چیست؟

باکس جستجوی محلی یک نوع سنتی از نمایش نتایج محلی است که در آن نام تمامی تجارت های محلی حاوی عبارت جستجو شده به نمایش گذاشته می شود. این باکس محلی معمولا بعد ازنمایش سه نتیجه کلی نمایش داده می شود. رتبه بندی سایت در باکس های جستجوی محلی به بیش از ۱۵۰ متغیر شناخته شده و ناشناخته! بستگی دارد.

افزونه سئو محلی Yoast Local Seoافزونه سئو محلی Yoast Local Seo

قابیت های ویژه افزونه سئو محلی Yoast Local Seo :

  • وارد کردن نقشه گوگل .یکی از مهم ترین قابلیت های این افزونه سئو محلی Yoast Local Seo نمایش نقشه گوگل و موقعیت شما در نتایج جستجو میباشد.
  • ادرس شرکت و یا محل کار شما.توسط افزونه سئو محلی وردپرس شما خواهید توانست در نتایج گوگل ادرس محل کار یا شرکت خودتون در نتایج جستجو به نمایش بگذارید
  • وارد کردن ساعات کاری شما: در واقع شما میتوانید هر روز ساعات کار خود را در این افزونه درج کنید.و کاربران از طریق جستجو و گوگل از ساعات کاری شما با خبر میشوند.
  • نمایش لوگو سایت  : اگر این افزونه رو به خوبی تنظیم کنید لوگو  دیگر اطلاعات وب سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.

این افزونه توسط پاتوق وردپرس کاملا فارسی سازی شده است که میتوانید از آن استفاده کنید همچنین این افزونه آخرین نسخه میباشد و آپدیت های بعدی آن نیز به رایگان تقدیم شما خواهد شد.

 

دانلود افزونه

افزونه سئو محلی Yoast Local Seo نسخه 7.9
4.7 از 3 رای
دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس