نماد سایت پاتوق وردپرس

افزونه WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro یکی از برترین افزونه های کاهش حجم سایت و کاهش حجم تصاویر  میباشد.همه ما در طراحی وب باید حواسمان به حجم خروجی سایتمان و سرعت لود سایت باشد.یکی از مهم ترین عواملی که در حجم سایت تاثیر گذار میباشد تصاویر میباشند.

امروز ما برای شما افزونه وردپرس را تدارک دیده ایم که این افزونه میتواند در کاهش حجم سایت به خصوص کاهش حجم تصاویر سایت تاثیر بسزایی داشته باشد.

افزونه WP Smush Pro یکی از بهنترین افزونه های کاهش حجم تصاویر با قابلیت های فوق العاده زیاد میباشد.در زیر به برخی از این قابلیت ها اشاره میکنیم  :

 کاهش حجم تصاویر سایت

این افزونه حجم تمامی تصاویر سایت را کاهش میدهد و باعث افزایش سرعت لود وب سایت شما میشود و با این کار باعث بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

تبدیل فایل های PNG به JPEG

افزونه wp smush pro  میتواند تموم تصاویر سایت را از فرمت png به فرمت jpg تغییر دهید.همه ما میدانیم که تصاویر با فرمت jpeg دارای حجم پایین تری میباشند.

کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت

شاید خیلی از دوستان بگویند که کاهش حجم تصاویر کار بسیار ساده ای میباشد و میتوان با کاهش کیفیت حجم یک تصویر را کاهش داد اما کار فوق العاده حرفه ای که این افزونه میکند به هیچ وه کیفیت اصلی این تصاویر را کاهش نمیدهد.و باعث از بین رفتن زیبایی تصاویر نمیشود.

تغییر اندازه تصاویر

باحداکثر تنظیم عرض و ارتفاع  و قابلیت دیگر این افزونه این است که تصاویر بزرگ را به صورت خودکار در هنگام آپلود کوچک می کند.

دارای جایزه بهترین افزونه کاهش حجم و بهینه سازی تصاویر

افزونه wp smush pro دارای جایزه بهترین افزونه بهینه ساز و کاهش حجم تصاویر شده و مطمن ترین و سریعترین افزونه برای این کار میباشد.

در نهایت مفتخریم عرض کنیم ما نیز از این افزونه در وب سایت خودمان استفاده میکنیم و فوق العاده کار را نیز برای اسان کرده و همچنین نسخه پولی و پرو این محصول را نیز به رایگان در خدمت تموم کاربران عزیز پاتوق وردپرس قرار داده ایم.که به رایگان میتوانید از زیر دانلود بفرمایید.

منبع: پاتوق وردپرس

3.7/5 - (25 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل