آموزش راه اندازی و تنظیمات افزونه W3 Total Cache در وردپرس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

آموزش راه اندازی و تنظیمات افزونه W3 Total Cache در وردپرس

سلام دوستان

یکی از مهم ترین مشکلات در ایران اینترنت و به خصوص سرعت ان میباشد. سایت ها مهم ترین موارد موجود ذر اینترنت میباشند.سرعت بارگذاری سایت ها برای کاربران و مخاطبین وب سایت ها بسیار مهم است.به طوری که در صورتی که تقریبا تموم کاربران در صورتی که بیش از حد الاف شوند قید ورود به ان سایت و استفاده از امکانات آن سایت را میزنند.در واقع شاید سایت شما امکانات بسیار بالا و زیادی را داشته باشند ولی دیر لود شدن سایت باعث فرار شدن کاربران از وب سایت شما شود.لذا ما در این نوشته برای شما افزونه را منعرفی کرده ایم که میتوانید سرعت سایتتون رو تا حد مطلوب افزایش دهد.

 افزونه W3 Total Cache

نصب افزونه W3 Total Cache

در ابتدا باید افزونه مد نظر خودمون رو در وردپرس نصب کنید که خب میتونید آموزش نصب افزونه وردپرس رو مشاهده کنید و نصب کنید.

بخش Page Cache

یکی از مهم ترین خبش های افزونه کش این بخش میباشد در واقع این بخش برای هر صفحه یا برگه سایت شما یک نسخه ایتستا میسازد و این به وب سایت شما کمک میکند تا واسطه ها حذف شود و هر موقع که کسی صفحه را بارگذازی کرد این صفحه ایستا بارگذاری میشود و فایل های و موارد و.. از ان صفحه  خوانده میشونتد و به دیتابیس و.. دیگر ارجاع داده نمییشود.لذا پس این بخش را فعال کنید.

بخش Page Cache

بخش Browser Cache

این بخش همانطور که از اسمش مشخص است  کش مروگر میباشد.و با فعال سازی این بخش فایل های سایت مانند css , جاوااسکریپت ها و… در پوشه ای در کامپیوتر ذخیره میشود و اینطوری هم ترافیک سایت هم کم میشود و فایل ها سریعتر خوانده خواهد شد.این بخش را هم مانند زیر فعال کنید.

Browser Cache

Minify

این کار باعث مینیفای کردن فایل های موجود رد سایت و قالب وردپرس شما میشود به این صورت که با کاهش تعداد درخواست ها و همچنین کاهش فاصل ها در فایل ها شده و باعث کهش حجم خروجی سایت شما میشود.

DataBase Cache

این بخش نیز باعث کاهش میزان رفت آمد در دیتابیس میشود در واقع این بخش کوئری های موجوود در دیتابیس را کش کرده و باعث تعداد کاهش ها و افزایش سرعت سایت شما میشود.

دوستان دقت کنند که ما در اینجا با دقت و خلاصه امکانات این افزونه به شما آموزش دادیم.و سعی کردیم زیاد باعث گیج کردن شما نشویم.امیدوارم از این آموزش نیز لذت برده باشید.

راستی در صورتی که خواستین سایتی فوق العاده سرعتی داشته باشید میتونید از افزونه wp rocket وردپرس استفاده کنید.

آموزش راه اندازی و تنظیمات افزونه W3 Total Cache در وردپرس
4.3 از 3 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس