نماد سایت پاتوق وردپرس

دانلود رایگان افزونه چندمنظوره پروفایل حرفه ای وردپرس | UserPro نسخه 4.9.29

افزونه چندمنظوره پروفایل حرفه ای وردپرس | UserPro

وردپرس یکی از سی ام اس های محبوب در دنیای اینترنت میباشد که پیشرفت قابل ملاحظه ای نیز در این چند سال اخیر داشته است یکی از بخش های مهم هر سایتی بخش کاربری و پروفایل های آن میباشد در این نقطه وردپرس خوب عمل نکرده و بخش های زیادی را به آن اختصاص نداده است اما 2می توان توسط افزونه یوزرپرو بخش های مد نظر را به وردپرس اضافه کرد افزونه عضویت و پروفایل وردپرس userpro یک افزونه وردپرس میباشد که به بخش کاربری وردپرس نظم بخشیده و امکانات بسیار زیادی رو به اون اضافه میکند.


همانطور که در بالا نیز مشاهده میکنید یکی از مهم ترین بخش های این افزونه این هستش که شما میتوانید فرم های مختلف ورود و عضویت در سایت بسازید و همچنین به این فرم ها فیلد های مختلف و دلخواه خودتون رو اضافه کنید. در ضمن این افزونه این قابلیت رو به کاربران میده که با استفاده از شبکه های اجتماعی مشخص شده وارد سایت وردپرسی شما بشوند.

از دیگر امکانات این افزونه میتوان به رتبه بندی کاربران وب سایت اشاره کرد که بر اسا هر رتبه مدال هایی به کاربران و در پروفایلشان اضافه میشود.و در بخش دستاورد های آنان نیز اضافه میشود همچنین توسط این افزونه کاربران وب سایت میتوانند در سایت پست یا نوشته ارسال کنند بدون نیاز به پیشخوان وردپرس .افزونه یوزر پرو این قابلیت را دارد که پروفایل ها و اعضا وبی سایت را به گونه های مختلف نمایش دهد!!

همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم این افزونه قابلیت نمایش اعضا سایت رو به شکل های مختلف داره به طور مثال نمایش کامل پروفایل های یا فقط نمایش بند انگشتی و… در ضمن شما میتوانید در صورت لزوم بین کاربران وب سایت جستجو کرده و کاربر مورد نظر را 2پیدا کنید.نمایش پروفایل های به انواع مختلفی صورت میگیرد در زیر میتوانید مشاهده کنید که پروفایل ها چگونه نمایش داده میشوند.

با افزونه یوزرپرو میتونید یک شبکه اجتماعی کوچک در وب سایت خودتون برای کاربران وب سایت خودتون بسازید در این شبکه اجتماعی کاربران میتوانند کاور قرار دهند یا آواتار آپلود کنند و یا فالوور جمع کرده و بین کاربران اتصال 2برقرار کنند و … همچنین شما خواهید توانست فعالیت های مختلف کاربران را نیز زیر نظر داشته باشید.

افزونه یوزر پرو با افزونه های مختلف وردپرس هماهنگ شده است از قبیل این افزونه ها میتوان افزونه ووکامرس و همچنین افزونه edd و افزونه بادی پرس و.. را نام برد.

ویژگی های کلی افزونه userpro :

به محض رسیدن نسخه جدید نسخه جدید این افزونه را در سایت قرار خواهیم داد نیازی به خرید این افزونه نیست.این افزونه به طور کامل فارسی سازی شده است.موفق باشید

دانلود افزونه – نسخه فارسی

4.8/5 - (16 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل