ﺁﭘﻠﻮﺩ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ svg ﺩﺭ ﻭﺭﺩﭘﺮﺱ

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

ﺁﭘﻠﻮﺩ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ svg ﺩﺭ ﻭﺭﺩﭘﺮﺱ

سلام دوستان وهمراهان پاتوق وردپرس

همه ما با بخش رسانه وردپرس آشنایی داریم و میدونیم که میشه در انجا فایل های مختلفی رو آپلود کرد.ولی یک سری فایل ها در این قسمت آپلود نمشوند به دلیل اخطار های وردپرس برای مثال یکی از فایل هایی که امکانآپلود از طریق رسانه وردپرس در ان نیست آپلود فایل های svg میباشد. و حین آپلود کردن فایل هایی با پسوند svg با اخطار امنیتی مواجه خواهید شد.اما خب گاهی اوقات لازم هستش که ما فایل های svg رو بنا بر نیاز های مختلف دذر سایت وردپرسی خودمون آپلود کنیم.وباید راه حلی برای این شمکل نیز پیدا کنیم.که ما در این قسمت برای شما بخش رو آماده کرده ایم که میوتونید قابلیت آپلود فایل های svg رو به وردپرس خودتون اضافه کنید.

آموزش ﺁﭘﻠﻮﺩ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ svg ﺩﺭ ﻭﺭﺩﭘﺮﺱ

خب برای این که قابلیت آپلود فایل های svg رو به وردپرس اضافه کنیم کافیه که کد زیر را در داخل فایل functions.php قالب وردپرس سایتتون قرار بدین.و این باعث میشه که بتونید این فایل های رو آپلود بفرمایید.

ﺣﺎﻻ‌ ﺑﻪ ﮐﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﯾﺪ ﯾﺎ ﺗﻮ ﻭﯾﺮﺍﯾﺸﮕﺮ ﻣﺘﻨﺘﻮﻥ ﯾﮏ ﻓﺎﯾﻞ svg ﺁﭘﻠﻮﺩ ﮐﻨﯿﺪ، ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﺧﻄﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﻓﺎﯾﻞ ﺭﻭ ﺁﭘﻠﻮﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ.

نکته: حتما قیبل از ویرایش فایل فانکشن قالب وردپرس سایتتون یک نسخه پشتیبان از ان تهیه کنید و نگه دارید تا در صورت لزوم و اشکال در سایت بتونید سریع به نسخه قبلی برگردید.

موفق باشید / پاتوق وردپرس

ﺁﭘﻠﻮﺩ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ svg ﺩﺭ ﻭﺭﺩﭘﺮﺱ
4 از 1 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس