نمایش تعداد دیدگاه ها در وردپرس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

نمایش تعداد دیدگاه ها در وردپرس

سلام دوستان

برای نمایش تعداد دیگاه ها در وردپرس روش های زیادی موجود هستش.که ما به چندین روش از این موارد میپردازیم.در این آموزش ما خواهیم آموخت چگونه تعداد دیدگاه ها را در وردپرس با سه روش یک روش ا افزونه وردپرس و دو روش بدون افزونه نمایش دهیم.

روش اول نمایش تعداد دیدگاه در وردپرس :

این روش که مناسب تموم کاربران میتونه باشه این هستش که شما باید افزونه Simple Blog Stats رو نصب و فعال سازی کنید که از نحوه آموزش نصب افزونه نیز میتوانید کمک بگیرید.

این افزونه داری شورت کد های مختلف میباشد که میتونید وضعیت و تعداد موارد مختلف که نیاز دازیر رو بردارید و در جای مناسب که نیاز دازید استفاده کنید برای دیدن تموم شورت کد ها بعد از نصب افزونه در پیشخوان وردپرستان کافیه به مسیر  تنظیمات » Simple Blog Stats بروید و میتونید تموم شورت کد ها رو مشاهده کنید در ضمن اگر خواستید میتونید از شورت کد ها در قالب وردپرس استفاده کنید که میتونید از این مطلب استفاده کنید. استفاده از شورت کدها در قالب وردپرس

روش دوم نمایش تعداد دیدگاه در وردپرس :

در این روش ما از یک کد استفاده میکنیم که جزو توابع خود وردپرس میباشد.و شما باید این کد را در هر مکانی که لازم دارید قرار دهید. توجه کنید همواره استفاده از توابع خود وردپرس بهترین راه هستش.چرا که باعث کاهش درخواست ها و فشار بر سرور و… میشه.

روش سوم نمایش تعداد دیدگاه در وردپرس :

اما گاهی ما میخوئاهیم فقط برای یک نوشته خاص تعداد دیدگاه ها رو نمایش بدیم به بیان دیگه ما نیاز داریم به یک شورت کد که خب برای داشتن شورت کد نمایش دیدگاه ها باید ابتدا کد زیر را در داخل فایل functions.php قرار دهید.

و سپس برای نمایش تعداد دیگاه در هر نوشته ای میتوانید از این شورت کد [wpb_total_comments] استفاده کنید.

امیدوارم براتون مفید واقع شده باشه.

نمایش تعداد دیدگاه ها در وردپرس
4.5 از 2 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس