ایجادجعبه دانلود وردپرس با متاباکس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

ایجادجعبه دانلود وردپرس با متاباکس

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی.

امروز میخواهیم به شما آموزش بدیم که چگونه با استفاده از متاباکس مکانی برای وارد کردن اطلاعات  برای مثال لینک دانلد و راهنما و.. بزارید.

خب برای این کار ما باید کدی را به  فایل functions.php اضافه کنیم تا این که این بخش برای وارد کردن اطلاعات مورد نظ ما در بخش ویرایش نوشته ایجاد شود. در ضمن برای کار کردن باید کد را رفته رفته کامل تر کرده و آن را برای سایت خود شخصی سازی کنیم.

 

 

خب با این کد ما این متاباکس راتعریف کردیم و نحوه ذخیره و آپدیت شدن را نیز در آن معرفی کردیم .فرض کنیم میخواهیم مکانی بسازیم که در آن لینک دانلود فایل مورد نظر ما قرار گیرد.خب برای این کار باید کد بالا به کد زیر تغییر دهیم.

 

 

خب طی کد بالا ما کد زیر را به کد اصلی اضافه نمودیم :

 

خب همونطور که میبینیم این کد دارای تعاریفی است که id در واقع مشخص کننده و معرفی کننده برای فراخوانی در پوسته است که چون ما عنوان را لینک دانلود زدیم اونو dl گذاشتیم و شما میتونید متناسب با نیازتون اونو تغییر بدین.

خد طی کد زیر الان باید در بخش ویرایش نوشته شما یک مکان ساخته شده باشد که لینک دانلود در آن قرار گیرد.
خب الان باید این کد را در قالب یا پوسته خود فراخوانی کنیم.

توسط کد با لا میتوانیم این تابع را در پوسته خود فراخوانی کنیم .یعنی باید این کد را در محلی که قرار است لینک دانلود نمایش داده شود قرار دهیم .در ضمن در یدر دو مکان از کد dl نوشته شده است که در واقع همان id است که در کد مخصوص فایل functions.php معرفی کردیم.وو این گونه شما میتوانید هر نوع خاصی که خواستید به این متاباکس اضافه کنید و ظاهری زیباتر به مدیریت وردپرس خود و همچنین راحتی بهتری برای مشتری های خود در طراحی پوسته وردپرس اضافه کنید.

 

ایجادجعبه دانلود وردپرس با متاباکس
4 از 1 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس