بهترین افزونه های بک آپ گیری از وردپرس

بهترین افزونه های بک آپ گیری از وردپرس

سلام وردپرسی ها و پاتوق وردپرسی های عزیز!!

یکی دیگر از قسمت های مهم وردپرس بک اپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان از تموم اظلاعات سایت یا بخش مختلفی که شما  مد نظر دارید میباشد .ببینید دوستان بک اپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان خیلی مهم است!!چرا  که اگر به طور ناگهانی خطای شما یا مشکل سرور هاستینگ شما ممکنه به طور ناگهانی تموم اطلاعات شما نابود شود پس خوبه که یک نسخه پشتیبان عالی از سایت خودتون داشته باشید تا در اسرع وقت  در صورت رخداد هر گونه اتفاقی بتونید تموم اطلاعات سایتتون رو برگردونید!!!برای این کار افرونه وردپرس مختلف وجود دارد که ما برخی از بهترین  افزونه های موجود فعلی رو برای شما معرفی میکنیم.

افزونه Backup WordPress :

این افزونه وردپرس یکی از بهترین افزونه ها و اولین افزونه های هست که به سادگی آبخوردن  فقط با چند کلیک میتونه از سایت شما بک آپ تهیه کنه !!در ضمن این افزونه برای افرادی که از هاست غیر اختصاصی یا شیرینگ استفاده میکنند فوق العاده توصیه میشود.

افزونه BackWPup Free :

این افزونه نیز خیلی ساده هست و میتونه یکی از بهتریمن افزونه باشه همچنین این افزونه وردپرس میتونه فایل های بک آپ شما رو در فضا های ابری همچون دراپباکس ذخیره  کنه!!پس عالیه!

افزونه WordPress Backup to Dropbox :

این افزونه مخصوص دراپ باکس ساخته شده و با این سرویس سازگاری کامل داره به طوری که میشه اونو جزو بهترین افزونه های وردپرس قرار داد !!!

 

دوستان توجه کنید موضوع تهیه بک آپ و نسخه پشتیبان  از سایتتون ور جدی بگیرید خیلی از افراد دیدم که کل زحمات چند سالشون از قبیل خودم از بین رفته و مجبور شدن از نو شروع کنن.تا معری افزونه وردپرس دیگر خدانگهدار!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس