آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی در متن نوشته های وردپرس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی در متن نوشته های وردپرس

سلام

یک از موارد مهم در سئو که باید حتما مد نظر قرار بگیرد این است که باید در وب سایتمون به صورت دست و حرفه ای لینک بدهیم و لینک هایی با ارزش بسازیم.لذا باید حتما در وب سایت به کلمات مهم  و خاص که میتوانند باعث بهبود رنک وب سایت و باعث ساخت لینک های با ارزش میشوند را لینک بدهیم.اما اگر بخواهیم رای هر مطلب به طور جداگانه و کلمه به کلمه مهم را لینک بدهیم کاری سخت و وقت گیر هستش و ما نیز بر این شدیم راهی به شما آموزش بدیم که شما بتوانید راحت کلماتی رو که نیاز دارین لینک بدین.در اینت آموزش ما به دو روش مختلف این کار را انجام خواهیم داد.یکی با افزونه و دیگری بدون افزونه بر خلاف دفعات قبلی این بار ما توصیه میکنیم که ار افرونه وردپرس استفاده کتید.علت هم این است که ممکن دگر با تعویض قالب وب سایتتون لینک ها از کار بیفتن و آسیب جدی به رنک سایت شما وارد بشه.چونخیلی غیر عادی هستش که به طور یهویی نتموم کلمات بدون لینک بشن .ولی خب ما برای کامل تر شدن آموزشمون هر دو را برای شما معرفی میکنیم.

روش اول لینک دادن به کلمات در وردپرس با افزونه :

برای این کار افزونه های متعددی وجود داشت ولی یکی از بهترین افزونه که از زمان  آخرین بروزرسانی ان هم مدت زیادی نگذشته افزونه Linkify Text میباشد که کافیه بعد نصب طبق تصویر زیر عمل کنید. و در بخش تنظیمات مانند شکل زیر لینک دهی رو انجام بدین.

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی در متن نوشته های وردپرس

شما باید کلمات و لینکی که میخواهید به آن کلمه بدهید را مانند زیر در کادر text and links در بخش تنظیمات افزونه وراد کنید ما به طوری مثال برای شما چند عدد نوشته ایم که باید شما از این الگو استفاده کنید

شما توسط این افزونه به هر تعداد که بخواهید میتوانید به کلمات مختلف مد نظر خودتان لینک بدهید.

روش دوم لینک دادن به کلمات در وردپرس بدون افزونه :

برای لینک دادن به کلمات در وردپرس بدون افزونه شما باید از کد زیر استفاده کنید. و این کد را در فایل functions.php  قالب سایتتان قرار دهید.

 

 

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی در متن نوشته های وردپرس
5 از 2 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس