هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس (قسمت دوم)

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

ووکامرس یکی از محبوبترین افزونه های وردپرس میباشد که توسط ان میتوان فروشگاه های فوق العاده زیبا ساخت.اما امروز میخوام بدونیم پگونه قالب وردپرس را با ووکامرس همانگ کنیم.در واقع امروز اموزش ست کردن قالب وردپرس با ووکامرس را خواهیم موخت

هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس (قسمت دوم)

در قسمت قبلی اموزش هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس شما با توابع ووکامرس و ساده ترین حالت هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس را اموختید.اما در این جلسه شما می اموزید که چگونه بتوانید تمام بخش های مربوط به ووکامرس را شخصی سازی کنید.

 

اموزش هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس

در ابتدا باید قالب های مخصوص ووکامرس را که قابلیت شخصی سازی به قالب وردپرس ما میدهند را از گیت هاب دانلود کنید.در ادامه به ادرس سایت زیر بروید و سورس کامل ووکامرس را دانلود کنید.

پس از دانلود شما پوشه های زیادی خواهید دید .که ما با بسیاری از ان ها کار نداریم و فقط با پوشه templates کار داریم.بعد از این که سورس را دانلود کردید پوشه templates داخل قالب وردپرس خود قرار دهید.دقت کنید این پوشه باید در کنار فایل Index.php یا style.css قرار بگیرد نه در مسیر دیگری.بعد از ان باید نام پوشه را به woocommerce تغییر دهید.

در وحله بعد باید کد زیر رو داخل فایل فانکشن خود قرار دهید مبنی بر این که این قالب از ووکامرس پشتیبانی میکند .

اما در ادامه برای این که جلوگیری بشود از اضافه کردن کد های مختلف توسط خودووکامرس به قالب وردپرس شما و این که شما بتونید تمام کدهارو ویرایش کنید و در دسترس خود شما باشد باید کد زیر را در داخل فایل فانکشن خود قرار دهید.

ویرایش فایل ها و شخصی سازی قالب وردپرس برای ووکامرس

خب تا اینجا پوشه ای به نام woocommerce به قالب وردپرسمون اضافه کردیم.اگر وارد این پوشه بشوید با فایل های زیادی موجه خواهید شد که از اسم هر کدام از ان ها مشخص است که کدام قسمت را شامل میشوند.

برای مثال برای این که شما صفحه محصول را تغییر دهید و ویرایش کنید باید فایل های content-single-product.php و single-product.php را ویرایش کنید و همچنین فایل هایی که  در داخل این فایل ها فراخوانی  شده اند.

در واقع شما دسترسی به شخصی سازی ظاهر تمام بخش های ووکامرس در قالب وردپرس خودتان خواهید داشت.

در این بخش هم دیدید که چیزی خاصی نبود و مهم افزودن پوشه بود.ماباقی موراد بستگی به سلیقه شما دارد و این که بتوانید کد هارو شخصی سازی کنید.

موفق و پیروز باشید / پاتوق وردپرس

هماهنگ کردن قالب وردپرس با ووکامرس (قسمت دوم)
4.7 از 3 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس