نکاتی مهم برای طراحی استاندارد قالب وردپرس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

services-web-design

روزانه تعدادی زیادی پوسته و قالب برای انواع سایت های مختلف طراحی و ساخته و پرداخته میشود.اما خیلی از پوسته غریب به ۷۰ درصد پوسته غیر استاندارد هستند.گاهی غیر استندارد بودن پوسته باعث میشود سایت با وجود داشتن بروزرسانی های عالی و خوب سئو خوبی نداشته و نتیجه مطلوبی نداشته باشد.ما در این مقاله قصد داریم تا به شما نکاتی آموزش بدیم که تا چونه یک پوسته یا قلب حرفه ای برای سایت خود طراحی کنیم.

design

  1. اولین نکته ای که باید مد نظر شما باشد این است که حتما استناندارد های کد نویسی و زاستاندارهای W3C را مد نظر بگیرید و سعی کنید کد های استفاده شود که جدید است.منظور از امکانات جدید طراحی وب میباشد.
  2. داشتن سئو عالی.همیشه سعی کنید قالب دارای سئو بالا باشدو توجه داشته باشید که بیشتر ملاک برای طراحی سئو است یعنی اولویت کار شما داشتن سرعت بالا و کد نویسی و سئو عالی استو در وحله ی بعد باید زیبایی و شکیل بودن سایت را در نظر بگیرید.
  3. هرگز wp_head() را فراموش نکنید.در صورت نبودن این کد پوسته شما اصلا خیلی از جاها قالب کار نخواهد کرد.به خصوص افزونه ها و به خصوص  افزونه سئو سایت شما!!
  4. سعی کنید هیچ وقت از کد های سایت های دیگر و قالب های دیگر استفاده نکنید.چون شما میخواهید قالبی مناسب برای سایت خودتان طراحی کنید نه مناسب برای دیگران.پس سعی کنید همیشه از کد های خودتان و استایل های مخصوص خودتان استفاده کنید و منحصر به فرد باشید.

و…..که در جلسات بعدی نیز آموش های دیگری قرار داده خواهد شد.

 

نکاتی مهم برای طراحی استاندارد قالب وردپرس
5 از 1 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس