صفحه بندی دیدگاه ها در وردپرس

صفحه بندی دیدگاه ها در وردپرس

صفحه بندی دیدگاه ها در وردپرس

سلام خدمت تموم کاربران عزیز پاتوق وردپرس.امروز برای شما یک ترفند عالی آماده کرده ایم که شما میتونید به طور عالی دیدگاه های سایت خودتون رو صفحه بندی کید شده خیلی وقت ها داخل یکی از پست های سایتتون بیش از ۲۰۰ دیدگاه داشته حالا اگه بخواد همهخ این دیدگاه ها لود بشه که واویلا

کاربر حتما فرار میکنه چرا؟؟چون سایت دیر لود میشه و این یک نقص میباشد هم از لحاظ سرعت و هم خیلی مهم تر از لحاظ سئو که ممهم ترین فاکتور برنامه نویسی میبشاد!!!

آموزش صفحه بندی دیدگاه های وردپرس

وارد پیشخوان وردپرس شوید سپس از بخش تنظیمات روی گزینه گفت‌و‌گو‌ ها کلیک کنید. حال طبق تصویر تنظیمات خود رو اعمال کنید. شما می توانید تعداد دیدگاه هایی که میخواهید در صفحه نمایش دهید را در فیلد مشخص شده وارد کنید من تعداد نمایش ۲۰ دیدگاه رو براتون پیشنهاد میکنم.

page-comment

دوستان عزیز توجه کنید که برای این که دیدگاه ها در سایت شما صفحه بندی بشه باید قالب شما از این قابلیت بهره ببره.یعنی درصورتی که قالب شما کاملا استاندارد نباشد از این وِزگی بهره نخواهد برد و لزوما این ویژگی کار نخواهد کرد.

اما اگر قالبی دارید که از این ویژگی پشتیبانی نمیکنه میتونید از افزونه Commentator بهره ببرید و بخش دیدگاه های خودتون رو فوق العاده حرفه ای کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان