سوالات متداول

چرا روی لینک دانلود کلیک میکنم دانلود نمیشه ؟
در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود سایت ، ممکنه شروع دانلود با تاخیر باشه و یا سرعت دانلود کند شه، بهتره لینک دانلود رو کپی کنی و توی یک نرم افزار مدیریت دانلود (که از اینجا قابل دریافته) وارد کنی، تا دانلود توسط این نرم افزار صورت بگیره.
اگر باز هم دانلود نشد، به انتهای لینک دانلود یک علامت سئوال ? اضافه کن .
اگر باز هم دانلود نشد، چند دقیقه بعد مجدداً تلاش کن .

چرا وقتی می خوام فایلی رو دانلود کنم با خطای ۴۰۴ مواجه می شه ؟
این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود میاد که میتونی از طریق فرم تماس با ما اون رو به اطلاع ما برسونی تا مشکلو حلش کنیم .

فایل فشرده ای رو دانلود کردم ، رمز عبور (پسورد) میخواد ، رمز عبورش چیه ؟
ما معمولا روی فایل های فشرده خودمون ( RAR , ZIP ) هیچگونه پسوردی قرار نداده و نمیدیم ، اما در صورتی که فایل فشرده ای رمز عبور خواست ، رمز اون با حروف کوچک hamechie.ir هستش .

چرا توی باکس دانلود نوشته شده ، بخش اول ، بخش دوم ؟
ما فایل های حجیم رو به چند بخش کوچک تقسیم می کنیم تا دانلود آن راحتتر و احتمال خرابی آن کمتر بشه، به عنوان مثال اگه یک فایل با حجم ۱ گیگابایتی رو به صورت یکپارجه برای دانلود قرار بدیم و ۹۰۰ مگابایت آن دانلود بشه و ارتباط اینترنتت قطع شه مجبور هستی دوباره از اول اونو دانلود کنی. برای رفع این مشکل، ما فایل ۱ گیگابایتی رو به ۵ بخش با حجم ۲۰۰ مگابایت تقسیم می کنیم و میتونی این بخش ها رو به صورت تک تک دانلود کنی، حالا اگه داری بخش پنجم رو دانلود میکنی مشکلی پیش اومد دیگه نیاز نیست از اول همه بخش ها دانلود شه فقط کافیه بخش پنجم رو دوباره دانلود کنی
توسط
تومان