رفع خطاهای وردپرس ۱

رفع خطاهای وردپرس ۱

با سلام خدمت تمام کاربران عزیز و گرامی پاتوق وردپرس!!!!

خیلی وقت ها  شده که وردپرس ما دچار خطا میشه و شاید این که ممکنه اصن سایت ما بالا نیاد.یکی از دلایل استفاده زیاد منابع سایت میباشد مثلا این که تعداد افزونه های سایت زیاد باشه و این که حجم سایت بالا باشه.یکی دیگه از دلایل محکم میتونه این باشه که واقعا سایت ما بازدید بالایی داره و این که سرور های سایت ما پاسخگوی این مشکلات نیس.اما مشکلات دیگری هم میتونه وجود داشته باشه مثلا یکی دیگر از مشکلات میتونه مشکل کد نویسی پوسته باشه.سعی کنید پوسته خود را کاملا با استاندارد های جهانی تهیه و آماده کنید.پوسته علاوه برزیبایی بر سرعت و سئو نیز فوق العاده تاثیر دارد.

اخطار داخلی سرور مختص وردپرس نیست و با هرچیزی که بر روی سرور اجرا می‌شود، ممکن است رخ دهد. اما در وردپرس معمولا به خاطر افزونه‌ها و توابع پوسته رخ می‌دهد یا با فایل خراب htaccess و محدودیت حافظه php. بعضی موارد با این خطا فقط موقع دسترسی به پنل مدیریتی مواجه می‌شوید در حالی که بقیه سایت به خوبی در حال کار کردن است. در ادامه راه حل‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

عبور از ممنوعیت php این آموزش را بخوانید

همچنین برای این که ببینید مشکل از افزونه ها هست یا نه میتوانید به فایل منیجر هاست خود رفته و نام پوسته plugins را تغییر داده به دلخواه اگر سایت درست شد مشکل از افزونه هاست و باید پییگیری کنید ولا غیر مشکل از جایی دیگر است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس