دانلود افزونه وردپرس: ابزارک نقشه گوگل برای وردپرس

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که بخواهید نقشه دفتر کار, منزل یا مکانی را به کاربران سایت خود نشان دهید. برای این کار می توانید از نقشه های گوگل کمک بگیرید. بدین صورت که ابتدا محلی را که می خواهید نشان دهید را در google maps پیدا می کنید بعد با قرار دادن کد embed ای که گوگل در اختیار شما قرار می دهد در قالب سایتتان نقشه محل مورد نظر را به کاربران نشان می دهید.

دانلود افزونه: ابزارک نقشه گوگل برای وردپرس

مشخصات افزونه

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که بخواهید نقشه دفتر کار, منزل یا مکانی را به کاربران سایت خود نشان دهید. برای این کار می توانید از نقشه گوگل کمک بگیرید. بدین صورت که ابتدا محلی را که می خواهید نشان دهید را در google maps پیدا می کنید بعد با قرار دادن کد embed ای که گوگل در اختیار شما قرار می دهد در قالب سایتتان نقشه محل مورد نظر را به کاربران نشان می دهید.

اما مشکلی اصلی این روش کاهش سرعت بارگزراری سایت شما می باشد. برای حل این مشکل پیشنهاد میکنیم که از افزونه Google Maps Widget استفاده کنید. این افزونه یک تصویر از نقشه محلی که می خواهید نشان دهید را ایجاد می کند و به جای نقشه گوگل, آن تصویر را به کاربران نشان می دهد. استفاده از تصویر نقشه گوگل به جای نمایش مستقیم نقشه گوگل باعث می شود تا سرعت بارگزاری سایت و البته نقشه محلی که می خواهید به کاربران نشان دهید بسیار بالا برود. همچنین کاربر می تواند با کلیک کردن روی نقشه نیز در یک لایت باکس زیبا نقشه آن محل را در گوگل ببیند.

دانلود افزونه

Content retrieved from: http://rokesh.ir/wordpress-google-maps-widget-plugin

5/5 - (1 امتیاز)
283

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان