حل مشکل بیرون زدن div داخلی از div مادر

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

حل مشکل بیرون زدن div داخلی از div مادر

سلام خدمت تموم دوستان عزیز پاتوق وردپرس

امروز در خدمت شما هستیم با یک اموزش حرفه ای دیگه ای از وب سایت وردپرسی پاتوق وردپرس.همه ما در حین طراحی وب و کد نویسی  به برخی از مشکلات برمیخوریم که اصلا برای ما خوشایند نیست و برخی از این مشکلات حل شدنی نیستند  یا راه حلی اسان دارند که می می دانیم.یکی از این مشکل همین موردی است که در عنوان این پست نیز به ان اشاره شده است.گاهی اوقات شده است که در طراحی وب و استفاده از سی اس اس به این مشکل برخورده ایم که  div داخلی از div مادر بیرون میزند و باید برای این مشکل یک راه حل اساسی پیدا کرد.

در این جا ما دو بحث را بررسی خواهیم کرد که امیداریم مشکل رو حل کند.

 

روش اول حل مشکل

یکی از مواردی که باید در نظر بگیریم این است که شاید شما رای DIV مادر ارتفاع در نظر گرفته اید. در صورتی که برای دایو مادر ارتفاع در نظر گرفته باشیدو دایو های داخلی نیز دارای ارتفاع بیشتر باشند ان پدیده طبیعی است و ممکان است که دارو داخلی از دایو ماد برون بزند. لذاباید برای حل این مشکل ارتفاع دایو مادر را به صورت خودکار در نظر  بگیرید.

 

روش دوم حل مشکل

این روش وقتی است که که شما نکته بالا را رعایت کرده باشین و اتفاع خودکار باید برای حل این بار باید از سی اس اس زیر استفاده کنید و استایل زیر را به دای و های داخلی و مادر اضافه کنید. توجه داشته باشید که FLOAT را باید با توجه به نیاز خودتان در نظر بگیرید.

 

 

در نهایت خواهید دید که عناصر در مان خودشان و به درستی قرار گرفته اند.و این مشکل هم به اسانی حل شد.

منبع اموزش : پاتوق وردپرس

 

حل مشکل بیرون زدن div داخلی از div مادر
امتیاز خود را ثبت کنید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس