توابع دیدگاه های وردپرس

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن
( 0 دنبال میکنند )
X

مرا از بروزرسانی این نوشته با خبر کن

E-mail : *

توابع دیدگاه های وردپرس

با عرض سلام وخسته نباشید

امروز قصد داریم طی آموزش به شما آموزش بدیم توابع دیدگاه های وردپرس و این که چه توابعی وجود دارد و نحوه استافاده از آنها چکونه هستش !! اما قبل از این که به سراغ آموزشمون بریم.من در اینجا تموم پست های مرتبط با دیدگاه های وردپرس رو در اینجا آوردم که در صورت لزوم میتوانید از این موارد نیز استفاده کنید.

نمایش تعداد دیدگاه ها در وردپرس

محدود کردن طول دیدگاه ها در وردپرس

صفحه بندی دیدگاه ها در وردپرس

دیدگاه های تو در تو پیشرفته وردپرس

افزونه نظرات حرفه ای وردپرس Commentator

خب حالا بریم سراغ آموزش خودمون !!

اولین کدی که در اینجا آورده ایم کد نمایش آخرین دیدگلاه های وردپرس میباشد.توسط این کد شما میتوانید آخرین دیدگاه های وردپرس رو نمایش بدهید.

در کد بالا همانطور که مشاهده میکنید ما تعداد دیدگاه ها برای نمایش رو 7 عدد انتخاب کردیم که میتونید به دلخواه تغییر بدین.همچنین ما طول دیدگاه رو 100 کلمه گذاشتیم که اونم میتونید به دلخواه تغییر بدین.توجه داشته باشین که شما میتونید در این کد تغییرات دلخواه رو لحاظ کنید و در داخل حلقه از استایل یا سبک مد نظر خودتون استفاده کنید.

همه برای نمایش تعداد دیگاه های هر پست در وردپرس میتونید از یکی از دو کد زیر استفاده کنید.پیشنهاد ما این هستش که اگر میخواهید فقط عدد تعداد دیدگاه نمایش بدین از کد دوم استفاده کنید اما اگر میخواهید همراه با عدد به دیدگاه مد نظرتون لینک نیز داده بشه از کد اول استفاده کنید.

اما خیلی از جا ها شده خواستین در قالب وردپرستون قسمتی رو به نمایش بگذارینم و آن قسمت وِزگی های دیگاه سایتتون باشه به طور مثال نمایش تعداد دیگاه های پذیرفته شده و یا کا دیدگاه های سیاتتون و.. که میتونید از این کد زیر استفاده کنید.

اینم از این اموزش .موفق و پیروز باشید

منبع : پاتوق وردپرس

توابع دیدگاه های وردپرس
4 از 1 رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاتوق وردپرس | قالب وردپرس | اموزش وردپرس