آموزش وردپرس

راهنمای تغییر میزان حافظه پیشفرض وردپرس

اگر از هاست اشتراکی یا ارزان قیمت برای میزبانی سایت وردپرسی خود استفاده می کنید، به احتمال زیاد هنگام بروزرسانی وردپرس یا افزونه های آن به ارورallowed memory size of 33554432 bytes exhausted برخورده اید.
در این آموزش قصد داریم شما را با قابلیت Change Memory Limit از طریق ویرایش دستی فایل wp-config یا حتی . htaccess و یا افزودن و ویرایش فایل php.ini آشنا کنیم.

۱- اگر مدیر هاست شما دستورات فایل htaccess را باز گذاشته باشد، دستور زیر را به انتهای این فایل اضافه کنید و در root هاست خود بارگذاری نمایید.
php_value memory_limit 64M

۲- در صورتی که نتوانستید با تغییر بالا مشکل ارور بوجود آمده را رفع کنید می توانید دستور زیر را به خط پایانی فایل wp-config.php بیفزایید و فایل را ذخیره کنید.
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

۳- سومین و آخرین راه برای رفع این مشکل، ایجاد یک فایل با نام php.ini در root هاستتان و اضافه کردن کد زیر به آن است.
memory_limit = 64M ; Maximum amount of memory a script may consume (64MB)

با یک احتمال نزدیک به صد در صد مشکل شما رفع خواهد شد. اگر به هر دلیلی هنوز ایراد باقی بود و مدیر هاستتان هم هیچ کمکی به شما نکرد می توانید با ما تماس بگیرید تا ما برایتان این کار را انجام دهیم.

راهنمای تغییر میزان حافظه پیشفرض وردپرس
امتیاز خود را ثبت کنید
برچسب ها

سعید جوشنی

آرزوی قلبی من خدمت برای تمام دوستداران وردپرس در ایران نشر محصولاتی با حداکثر کیفیت و بهترین پشتیبانی می باشد ، به امید روزی که ترفند های وردپرس خدمتگذارترین وردپرسی ایران شود ..!

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن